Contact

Als u vragen of opmerkingen heeft over de diensten van Travalje Subiet of over deze website neem dan via het onderstaande formulier contact met ons op. Wij zullen u zo spoedig mogelijk antwoorden.

 


Frieda Kas
+31 6 42 58 93 78
Frieda@travaljesubiet.nl

Joost Ruytenburg (therapeut contextuele therapie)
+31 6 13 65 68 48
Joost@travaljesubiet.nl
 

Jan Louwerse
+31 6 13 78 89 67
Jan@travaljesubiet.nl

 
  Jaap Flohil
+31 6 13 78 89 42
Jaap@travaljesubiet.nl 

 

 Eelco Roth
+31 6 42 95 68 40
Eelco@travaljesubiet.nl
  Zarah van der Putten (jongeren-talentencoach)
+31 6 28 34 49 11
Zarah@travaljesubiet.nl 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adresgegevens Travalje Subiet:

 

Locatie Groede:

 

Slijkstraat 3A
4503 BC Groede

Telefoon: 0117 376501       06 42589378 

 

Locatie Koudekerke:


Bij zorgkwekerij Groenis't
Groeneweg 6
4371 RP Koudekerke



 

Kaart en routeplanner naar Travalje Subiet

 

Kaart en routeplanner naar Groenis't